Günaydın Mesajları

Günaydın Mesajları

Birlikte sarılarak uyuyacağımız geceleri, aynı yastıkta birlikte uyanacağımız sabahları, uyandığımda yanağına öpücük kondurabileceğim güzel günleri hasretle ve özlemle bekliyorum sevgilim. Dilediğimiz o gün geldiğinde dünya üzerinde benden daha mutlu biri olmayacak sevgilim, seni seviyorum can parem.

Gönlünüze pırıl pırıl ay doğsun, doğan Ay’la beraber hicran soğusun, nefesiniz sağlıklı, ömrünüz huzurlu olsun, Allah’ın selamı üstünüze olsun, günaydınlar olsun ...

Günaydın ey sabahı aydınlatan güneşim, sabahıma gün gibi doğan sevgilim...

Seni çok seviyorum demeyi ne kadar çok özledim bir bilsen bebeğim günaydın.

Çok az kaldı seninle birlikte aynı güne kucak açmaya. Şimdilik ben olmadan uyuduğun yatakta yorganına sımsıkı sarıl onu tayin ettim çünkü yerime. Günaydınlar olsun biricik sevgilim, seni her geçen gün ve saat daha çok sevmeye başlıyorum birtanem...

Günaydın, güneşin tekrar doğduğu gün, günaydın sevinç, günaydın bitmek bilmeyen hüzünlerim, selam tarladaki emek, sofrada aş. Selam dost, selam arkadaş...

Kalbimi pırıl pırıl aydınlatanlara, güneş ışığı kadar parlak kalplere günaydınlar.

Yaşadığım günlerim bu kadar güzelse sebebi sensin günaydın aşkım benim...

Güzel günlerimi aydınlatan ve umut tohumları serpen o güzele selam olsun. Günaydın can çiçeğim seni canımdan çok seviyorum aşkım benim...

Günaydın sokakta yaşayarak gözlerini açan çocuklar, bir parça ekmek uğruna savaşan insanlar, elleri hamur kokan analar, size de günaydınlar…

Yeni bir güne çalışarak başladık bizde başka ne olabilir ki günaydın hepimize...

Günaydın olsun candan dostlara, günaydın vatan aşkıyla yanıp tutuşanlara ...

Yeni bir güne seninle beraber girmek bir ayrı güzel ayrı bir tatlı sevgili. Günün aydın, neşen ve kahkahan bol olsun canımın içi. Seni canımdan çok ama çok seviyorum.

Ne yapayım bu güzel pırıl pırıl sabah ta güne yine fakir uyandım! Ve sana, tatlı bir tebessüm ve bir fincan kahve gibi sıcacık bir sevgiden başka bir şey sunamadım.

Seni çok ama çok seviyorum bebeğim gözlerin gibi bugünde günaydın olsun içi gibi pırıl pırıl güneşime ...

Yeni günün siz sevdiklerime huzur getirmesi dileğiyle hayırlı sabahlar… 

Gözlerini bu güzel sabahta güzel bir aşka açman dileğiyle aşkım, günaydın seni çok seviyorum bir tanem...

Yeni doğan pırıl pırıl güneşle başlayan bu güne günaydın olsun, mahmur gözlerle etrafa şaşkın şaşkın bakan bakışlara günaydın, soğuk anında ılık alınan bolca nefesle yaşama günaydın …

Doğan her güneş sana bolca mutluluklar getirsin. Günaydın birtanem güzel günler geçirmen dileğiyle...

Günümü bir güneş gibi aydınlatan ve değer katan tüm dostlarıma ve sevdiklerime günaydınlar…

Sabahın hayırlara ve güzelliklere vesile olsun bir tanem. Başını yastığa koyduğun her saniyeye kadar hep güzellikler belan olsun. Seni çok seviyorum, günaydınlar.

Yeni güneşin doğduğu her sabah bir önceki geceye gebedir, ben ise senin gülüşüne ve aşkına bir tanem. Seni her geçen gün daha çok seviyorum sevgili. Günün aydın olsun bir tanem.

Canparem, hayatımın anlamı, ömrümün baharı, aşiretimin kraliçesi. Senin aşkınla yeni bir sahaba uyanmak ne güzel bir şey, anlatsam anlayamazsın yazsam okuyamazsın. Günaydınlar bebeğim.

Günaydınlar olsun aşkım, seni her geçen günden ve saniyeden daha çok seviyor ve özlüyorum. Sevgimin ve özlemimin hiç bir zaman bitmemesi dileği ile alnından öpüyorum.

Günaydın uykusuz geçen duvar diplerim, sana gönderilmemiş mektuplar, sana söylenmemiş ve yazılmamış şiirlerim, unutkan dostlarım sevgili canlarım günaydın…

Yepyeni bir gün hayır duaları ve sevgi ile başlar… Hayırlı ve mutlu sabahlarınız olsun günaydınlar olsun...

Camlarıma vuran yağmur damlaları günaydın, günaydın havada uçuşan kumrular, fırından çıkan tazı ekmek kırıntıları, akşamdan kalma başım kadehteki son kalan şarkı ve aynadaki yorgun savaşçım hepinize günaydın olsun...

Günaydın ey sevdiğim, günaydın en güzel kokulu gülüm. Uykuda olsan da, günaydın uyumuyorsan da, günaydın…

İyi geceler öpücüğünü de geçtim bana yüzlerce hatta milyonlarca günaydın borcun var unutma.

Benim yeni güne pırıl pırıl doğan güneşim bana günaydın mesajı atınca doğuyor sevgilim.

Sabahınız mutlu ve hayırlı, gününüz aydınlık, eviniz bereketli ve huzurlu olsun. Günaydınlar olsun...

Bir sabah da gözümü açtığımda aklımda değil Günaydın Mesajları de yanımda olsan. Günaydın aşkım… 

Her güzel şey mutlu biter ama sen bende hiç bitmeyeceksin bir tanem günaydın… 

Hayatta mutluluğun bir gün hayal ettiğin mutluluktan fazla olsun sevdigim… Günaydn hayatım, bugün bir kez daha sana aşık oldum, can hecem, sükutum sabrım, ömrüm..

Benim günüm aydın, senin ki apaydın olsun. Karanlık zindan gecelerle ben idare ederim, güneş senin bahtına doğsun.

Günaydın dünyanın tanımı, gunaydın hayatımın anlamı, iyi ki varsın ve iyi ki benimsin

Aşkımın taze yapılmı bir kek gibi tarifi yoktur, eğer buna benzer bir tarif hissetmek ve kokusunu duymak istiyorsan sabah ilk gözünü açtığında sana aşkla baktığım anımı anımsa. Yerini tutmaz bilirim ama biraz böyle idare et, günaydınlar sevdiğim.

Ah be gönlümde sevdiğim, seninle yeni bir güne uyanmak vardı şimdi bu lanet dünyaya. Olsun, ben yine de büyük bir özlemle bekliyorum seninle birlikte geçireceğim lanetli günümü. Seni canımdan çok seviyorum civcivim, günaydınlar.

Birinin sevgisini ve şevkatini istiyorum. Sabahları günaydın mesajları atsın, geceleri iyi geceler mesajları yazsın, yerli yersiz kıskançlıklar istiyorum ben. İğrençlikler, sapıklıklar, şakalar yapmak istiyorum sevdiğime. Bazen çok romantik olup, bazen de vıcık vıcık aşk sözlerinde boğulalım istiyorum. Çok bir şey istemiyorum, sadece sevilmek istiyorum.

Günaydın boncuk gözlüm iyi ki her sabah seninle uyanıyorum, iyi ki güneş bizim için doğuyor artık.

Günaydınlar bu mavilere. Günaydın aşkımızın pembelerine , Günaydın hayallerimizin kırmızılara , Günaydın ençokta uyuyan güzele!

Sana ellerini verene, gözünü gözüne değdirene, sözünü en güzel diyene diyemeyene, sevgimi ve aşkımı görene göremeyene günaydın…

Yemyeşil filizlenen çim toprağı yarınca dalda cıvıldayan kuş, yerde gezen karınca ve kırda rahvan koşan doru taya günaydın! Yar elinden sunulan demli çaya günaydın!

Gözlerimi açtığım zaman senin güzelliğin benim aklımdan çıkmıyor aç gözlerini uyan aşkım sana en çok sevdiğin aşkından günaydın aşkım. 

Bu hayatta kimseye günaydın demedim hayatımda en güzel günümü aydınlattın sana da günaydın olsun candan.

Günaydın gecenin bu karanlığında yolunu ve yönünü kaybetmişlere yol gösteren pırıl pırıl yıldızım seher vakti yapılan ve kabul olunan duam günaydın.

Geceleri kayan ilk yıldızdan dilenen bütün dilekler kabul olsaydı eğer kayan ilk yıldızdan galaksideki bütün yıldızların kaymasını ve her yıldızdan seninle ölene kadar beraber uyanmayı dilerdim biricik sevgilim benim...

Sabahları cik cik öten kuş sesiyle uyanmak güzel ama senin sesin kadar değildir. Hayaloğlu’nun dediği gibi “sensiz gelen sabaha günaydın!”

Her geçen güzel günümü seninle anıyorum her sabahı adınla bekliyorum her mesajımı sana gün ağrırken atıyorum şimdiki gibi günaydın bebeğim.

Her güzel ve sıcak sabaha senin isminle uyanmak sanki yeniden doğmak gibi sevgilim günaydınlar bir tanem benim.

Şu hayatta yaşamak sevmekse ve gün güneş doğunca başlıyorsa bu hayat, benim hayatım da sen doğduğunda başladı. Günaydın sevgilim günün aydın olsun...

 

 Yorumlar